SalesApp

SalesApp vám pomůže jednoduše a efektivně řídit vaše retailové aktivity z jednoho místa. Ať je to promotion, ochutnávky, merchandising, audity, sběry dat, skladové hospodářství a mnohé další.

V režimu 24/7 máte aktuální přehled o všech probíhajících projektech i datech z jednotlivých prodejen. Tourplány a listingem počínaje, přes aktuální promoakce, objednávky, druhotné vystavení, pravidelný reporting, až po osobní hodnocení či fotogalerii.Proč to umíme lépe než konkurence

Jedná se o náš vlastní systém, který jsme vyvinuli, sami ho provozujeme a neustále pracujeme na jeho zlepšování. Od samého počátku za ním stojí tým našich zapálených expertů, kteří celý svůj profesní život zasvětili oblasti sales promotion. Náš systém je, díky své vysoké flexibilitě a komplexnosti, vhodný pro klienty z celého spektra retailového trhu. Díky němu nemusíte mít speciální aplikaci na každou vaši agendu, ale máte všechno pěkně „pod jednou střechou“.

Analýza a interpretace dat BigData

Přinášíme vám efektivní systém řízení velkých dat v přehledné a ucelené podobě. Mezi jeho největší výhody patří aktuálnost, srozumitelnost, přehlednost, dynamičnost, flexibilita a modularita.

Jednoduše a podle potřeb vašeho byznysu si nadefinujete vlastní parametry reportu a dynamicky si tak budete měnit pohled na data, od sumárního reportu až po detailní informace. Díky napojení reportingu do databáze naší CRM aplikace SalesApp jsou všechna data online a stále aktuální. Vy se tak o vašem byznysu můžete rozhodovat rychle a hlavně správně.

Co jsou big data a co od nich můžete čekat

Big Data přinášejí detailní odpovědi na otázky týkající se vašeho businessu. Díky nim odhalíte podstatu problému. Efektivně vám pomáhají odhadovat trendy, vývojové anomálie a nejrůznější specifika, která byste si jinak neuvědomili. Například to, jaký je vývoj cen, jak reaguje konkurence, co udělá změna promoční ceny s prodejem a mnohé další. Prostřednictvím našeho reportingu „Big Data“ si můžete snadno sumarizovat obrovské množství dat z retailu v přehledné a interaktivní formě, která výrazně ulehčí vaše rozhodování.

Co nás odlišuje od konkurence

Především bohaté zkušenosti z různorodých typů projektů v oblastech retail, gastro a promo. Reporty pro klienty zpracováváme už řadu let, a umíme tak fundovaně poradit i navrhnout ideální strukturu tak, abyste měli data k dispozici vždy, kdy potřebujete a v jasné, přehledné a čitelné formě.

Pronájem HW

Díky naší dlouholeté praxi v oblasti IT vám nejen doporučíme, ale i zprostředkujeme ten nejlepší možný hardware pro váš byznys.

Do samotného hardwaru nemusíte investovat žádné finanční prostředky. Platíte jen za naše řešení, které pro vás znamená výrazně lepší nastavení vašeho cash flow. Samozřejmostí je, že hardware vám pronajmeme nezávisle na našich softwarových řešení.

Consumer and Retail Research

Náš tým specialistů pro vás zajistí kompletní proces monitoringu trhu. A to tak, aby byl pro váš byznys maximálně efektivní.

Navrhneme vám vhodnou metodologii sběru dat, vybereme vhodný vzorek prodejen i relevantní oblasti výzkumu. Následně provedeme samotný sběr dat přímo v terénu. Sebraná data vyhodnotíme a na jejich základě vám navrhneme ideální řešení na míru.

E-learning

Využijte náš vlastní online školicí nástroj k efektivnímu proškolení a otestování vašich zaměstnanců i celých týmů v oblasti projektového managementu.

Společně s našimi partnery vám navrhneme a zrealizujeme jak krátkodobé školení ve specifické oblasti, tak i dlouhodobé vzdělávání a certifikaci. Pracujeme se vzdělávacím modulem, který již řadu let úspěšně funguje na Sales Academy při naší mateřské společnosti SALES HOUSE GROUP.