Jsme moderní technologická platforma s přidanou hodnotou. Přinášíme komplexní IT řešení vašich retailových aktivit a efektivní nástroje řízení obchodních procesů přímo z trhu.

Jsme členem skupiny SALES HOUSE GROUP, která už více než 29 let udává trendy v sales promotion. Stojíme za vznikem unikátní datové expertizy, která čerpá ze synergie tří našich hlavních pilířů SALES – PROMO – DATA.

Logo Sales House Group

Vy díky ní budete:

perfektně rozumět trhu i spotřebiteli

efektivně komunikovat produkty

prodávat všude, kde lidé nakupují

promovat všude, kde jsou lidé

rozumět lidem a datům

Jak to děláme

Nebuďme zaneprázdnení - buďme produktívni

JAK JE TO MOŽNÉ

Je tomu tak díky fungování našeho vlastního CRM systému v kombinaci s využitím moderních BI nástrojů. Máme náskok díky našim bohatým zkušenostem z projektů pro klienty z celého spektra retailu. Rozumíme fungování lokálního trhu a současně máme i mezinárodní přesah. Díky tomu se umíme perfektně přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám i zadání a umíme pružně reagovat na nejrůznější požadavky. Výsledkem je komplexní řešení pro vás na míru.

MÁME VIZI

Chceme být číslo 1 preferovaným dodavatelem v oblastech Sales, Promo a Data na českém a slovenském retailovém trhu. Děláme všechno proto, aby firmy co nejlépe rozuměly svým datům z retailu a díky tomu se posouvaly vpřed. K tomu využíváme synergii našich unikátních CRM a BI systémů, jež nám pomáhají efektivně řídit obchodní aktivity a sbírat data z trhu. Propojujeme lidi, procesy a technologie, abychom tak neustále zefektivňovali vaše podnikání. Pro stovky subjektů dennodenně provádíme hloubkovou datovou expertizu, jejímž prostřednictvím kategorizujeme, filtrujeme, segmentujeme a řídíme data tak, abyste měli po ruce vždy jen relevantní informace, na základě kterých se budete moci rozhodovat rychle a správně pro váš byznys.

JSME NA MISI

Chceme být vaším „HUMAN & SMART“ inovátorem pro oblast práce s lidskými zdroji a budování značky. Naší ambicí je přinášet vám – vším, co děláme – pozitivní zkušenost v podobě expertního přístupu a dobrý vztah, založený na lidskosti.

Historie společnosti

Podívejte se, jak to všechno začalo

RETRIX HOUSE vznikl v roce 2013 jako expertní skupina společnosti SALES HOUSE, která pracovala na vývoji nového CRM systému. Ten pod názvem SalesApp funguje úspěšně dodnes.

Od počátku našeho fungování úspěšně navazujeme na více než 27leté působení společnosti SALES HOUSE na českém a slovenském trhu. Čerpáme z rozsáhlých zkušeností v oblasti retailu, maloobchodních sítí, merchandisingu, promo aktivit, retail auditu, řízení obchodních zástupců a s tím spojených procesů. Díky tomu máme detailní vhled do problematiky efektivního řízení obchodních procesů a vy spolehlivého partnera pro oblast retailu.