Jsme moderní technologická platforma s přidanou hodnotou. Přinášíme komplexní IT řešení vašich retailových aktivit a efektivní nástroje řízení obchodních procesů přímo z trhu.

Jsme členem skupiny SALES HOUSE GROUP, která už více než 29 let udává trendy v sales promotion. Stojíme za vznikem unikátní datové expertizy, která čerpá ze synergie tří našich hlavních pilířů SALES – PROMO – DATA.

Logo Sales House Group

Vy díky ní budete:

perfektně rozumět trhu i spotřebiteli

efektivně komunikovat produkty

prodávat všude, kde lidé nakupují

promovat všude, kde jsou lidé

rozumět lidem a datům

Jak to děláme

Nebuďme zaneprázdnení - buďme produktívni

JAK JE TO MOŽNÉ

Je tomu tak díky fungování našeho vlastního CRM systému v kombinaci s využitím moderních BI nástrojů. Máme náskok díky našim bohatým zkušenostem z projektů pro klienty z celého spektra retailu. Rozumíme fungování lokálního trhu a současně máme i mezinárodní přesah. Díky tomu se umíme perfektně přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám i zadání a umíme pružně reagovat na nejrůznější požadavky. Výsledkem je komplexní řešení pro vás na míru.

MÁME VIZI

Chceme být číslo 1 preferovaným dodavatelem v oblastech Sales, Promo a Data na českém a slovenském retailovém trhu. Děláme všechno proto, aby firmy co nejlépe rozuměly svým datům z retailu a díky tomu se posouvaly vpřed. K tomu využíváme synergii našich unikátních CRM a BI systémů, jež nám pomáhají efektivně řídit obchodní aktivity a sbírat data z trhu. Propojujeme lidi, procesy a technologie, abychom tak neustále zefektivňovali vaše podnikání. Pro stovky subjektů dennodenně provádíme hloubkovou datovou expertizu, jejímž prostřednictvím kategorizujeme, filtrujeme, segmentujeme a řídíme data tak, abyste měli po ruce vždy jen relevantní informace, na základě kterých se budete moci rozhodovat rychle a správně pro váš byznys.

JSME NA MISI

Chceme být vaším „HUMAN & SMART“ inovátorem pro oblast práce s lidskými zdroji a budování značky. Naší ambicí je přinášet vám – vším, co děláme – pozitivní zkušenost v podobě expertního přístupu a dobrý vztah, založený na lidskosti.

Historie společnosti

Podívejte se, jak to všechno začalo

RETRIX HOUSE vznikl v roce 2013 jako expertní skupina společnosti SALES HOUSE, která pracovala na vývoji nového CRM systému. Ten pod názvem SalesApp funguje úspěšně dodnes.

Od počátku našeho fungování úspěšně navazujeme na více než 27leté působení společnosti SALES HOUSE na českém a slovenském trhu. Čerpáme z rozsáhlých zkušeností v oblasti retailu, maloobchodních sítí, merchandisingu, promo aktivit, retail auditu, řízení obchodních zástupců a s tím spojených procesů. Díky tomu máme detailní vhled do problematiky efektivního řízení obchodních procesů a vy spolehlivého partnera pro oblast retailu.

David Kalus

CEO & CIO
Mám 13leté zkušenosti v oboru IT. Zpracuji pro vás jakýkoliv technický projekt a pomůžu vám s jeho nastavením i komplexností, aby perfektně zapadl do vašeho CRM systému.

Typická je pro mě vášeň pro data, technologie a inovace. Mám to štěstí, že každý projekt, na kterém jsem pracoval, mě posunul o něco dál. S chutí přijímám nové výzvy, které jdou ruku v ruce s vývojem technologií. Rád přicházím s novými řešeními a naplňuje mě vědomí, že svou prací přináším zjednodušení byznysu ostatním.

Jan Janyš

CEO & CTO
V oboru IT působím 11 let. Baví mě různorodost mojí práce i všechny ty na první pohled nesplnitelné výzvy ze strany kolegů a klientů. Právě ty mě ale posouvají profesně dál a díky nim mohu své zkušenosti uplatnit v dlouhodobých projektech.

Díky mému postupnému vývoji z pozice asistenta přes projektového manažera na Sales oddělení až na pozici datového analytika mám unikátní pohled na data a dovedu vám tak fundovaně poradit s jejich sběrem i analýzou prostřednictvím našeho CRM systému a BI nástrojů. Když právě neležím v tabulkách a reportech, snažím se vypnout při sportu nebo u piva s přáteli.

Juraj Fábry

Strategy Director CZ&SK
V retailu se pohybuji od roku 1996. Jsem odchovaný Basicem a Pascalem. Vším, co dělám, se neustále snažím zjednodušovat procesy. Baví mě zejména strategie a nové technologie, které implementuji do fungování týmů. Rád přijímám nové výzvy a hledám odpovědi na dosud nezodpovězené otázky.

Náš tým

Poznejte blíž členy našeho týmu, které spojuje vášeň pro retail, technologie, data a nové výzvy.